חגיגות סידור וחומש

השנה תחסכו לעצמכם את החזרות האינסופיות של ריקודים עם ניירות קרפ ועם יריעות אלבד.

לקראת חגיגת-הסידור ומסיבת החומש, העניקו לתלמידים חוויה מפתיעה ומלאת תוכן וערכים.

הסידור שבלב

תיאטרון-בובות לחגיגת-הסידור

הצגה מרגשת ומשעשעת לכבוד חגיגת-הסידור. בהצגה משולב שחקן עם בובות-תיאטרון. חוויה קסומה שנוגעת בלבבות, ומאירה את התפילה באור חדש. על מה אפשר להתפלל? מה קורה כשהתפילה מתגשמת? איך תפילה יכולה להביא ניסים? למסע קסום זה נצא יחד עם: נקדימון בן-גוריון, הרב גורן, דוד שמולקה, הסידור העתיק, תספאי, וחברים נוספים. הצגה מרשימה שמשלבת טכניקות מיוחדות של תיאטרון ושל משחקי-תאורה. 

משך ההצגה (כולל שיחה עם השחקן): שעה.

הסידור הראשון שלי

סיור תיאטרלי לחגיגת-הסידור

סיור תיאטרלי עם בובות-תיאטרון בליווי שחקן ומוזיקה. על הכוח של התפילה. מה אומרים בתפילה אישית? איך יודעים שתפילה התקבלה? לאן מגיעות התפילות? מסע הרפתקאות עם הילד שאולי, דוד שמולקה, ציפקה הציפור וחברים נוספים. בסיור-הצגה נלמד, על התפילה שהצילה את הכובסת היהודיה. נגלה על מה התפלל הרב גץ, והאם הצליח הרש"ש להביא את המשיח בתפילתו. 

משך הסיור: שעה וחצי.

נועם לומד תורה

תיאטרון בובות לחגיגת החומש

הצגת תיאטרון מיוחדת, המשלבת שחקן עם בובות-תיאטרון מקסימות מסוגים שונים. במסע זה נפגוש דמויות רבות: הרב מרדכי אליהו, הלל הזקן, שמעיה ואבטליון, יצר-הטוב, דוד המלך, ציון החשמלאי, ועוד רבים וטובים. הצגה מרגשת, מצחיקה וסוחפת, שתעניק לתלמידים אהבת תורה. 

משך ההצגה (כולל שיחה עם השחקן): שעה.

קסם הסת"ם

סדנה לכתיבת סת"ם

דרך נוספת להעשיר את חגיגת החומש (בתוך בית-הספר וגם מחוצה לו). התלמידים יפגשו סופר סת"ם, יכירו את החומרים, הטכניקות והעקרונות של כתיבת-סת"ם. הם יראו את סוגי הכתב השונים, ויתנסו בעצמם בכתיבה. כל תלמיד יקבל את שמו בכתב סת"ם למזכרת. 

משך הסדנא: חצי שעה.