חדר מורים צומח

"חדר מורים צומח" הוא צוות שרוצה להעשיר את עצמו אבל לא באופן יחידני, אלא כצוות. באופן זה נוצרת בחדר המורים שפה מקצועית אחידה.

בבסיס הרעיון עומדת ההבנה שמה שלא צומח צונח. מה שלא פורח נובל. צוות שעסוק רק בנתינה לתלמידים מבלי להעשיר את עצמו ולחדש, נשחק מהר.

מקצוע ההוראה מצריך כישורים מאד מגוונים. לא את כל הכישורים מקבלים במכללה. חלקם נלמדים תוך כדי התנסות וחלקם נלמדים באופן מרוכז במסגרת חדר המורים.

ההתפתחות האישית במסגרת הצוות אינה דומה להתפתחות אישית הנעשית באופן עצמאי. השוני נובע מכך שהתפתחות צוותית גורמת להפריה הדדית, חיזוק קבוצתי והיזון חוזר.

הנה כמה סדנאות שיצמיחו אתכם להיות צוות אלפא.

חינוך זה משחק ילדים
סדנה מעשית

משחק הוא כלי קל בו הכיתה שלכם פעילה יותר. דרך חוויה של משחק שיתוף הפעולה מתגבר והחומר הלימודי נקלט טוב יותר.

בעשרות השנים האחרונות התפתח מאד תחום המשחקולוגיה, ונכנס כמעט לכל תחום בחיים. בסדנה זו נלמד את יסודות המשחוק, כיצד להפוך כל מקצוע למשחק. בתום הסדנה תצאו עם כלים זמינים ופשוטים, כיצד למשחק תהליכים לימודיים ותהליכים חברתיים בעבודה ובחיים.​

למה כן לעשות סיפור מכל דבר
סדנה מעשית ומצחיקה

איך מספרים סיפור בצורה מרתקת וחדשה? מה גורם לסיפור להיות בלתי נשכח? האם כל אחד יכול להיות 'מספר סיפורים'?

מסתבר, שלא צריך להיות שחקן בשביל "לעשות דרמה" מכל סיפור. בעזרת כלים פשוטים ניתן לרתק קהל צופים מכל גיל ובכל מצב. סדנה חוויתית, משעשעת ואפקטיבית, מלווה במצגת דינמית ובהדגמות על מסך ענק. בסדנה נלמד את עקרונות העמידה מול קהל, שפת-גוף, שימוש נכון בקול, בניית סיפור ועוד.

משך הסדנה: שעה וחצי - 3 שעות.

Show Time
קורס מולטימדיה למורים

סדנה מקיפה ומקצועית בת שלושה מפגשים. בסדנה זו נלמד לבנות מצגות מתקדמות, הכוללות אלמנטים שונים של מדיה. נלמד גם את יסודות העיצוב, ונרכוש כלים פשוטים לשנות את חזות האמצעים הגרפיים שלנו. כמו כן, נלמד עריכת סאונד ווידאו ועקרונות של עמידה מול קהל.


הסדנה מתאימה גם למי שאין לו ידע בתחומים אלה, אך רוצה להפוך למומחה תוך 3 מפגשים.